Kategoriler

Hakkımızda

ÖZUĞUR AŞ

Kazım karabekir cad. Koyunlu iş hanı No:95/39-40 Zübeydehanım Mah. Altındağ Ankara

özuğur aş oto emlak traktör kamyon kamyonet panel

ÖZUĞUR AŞ

MOTORLU ARAÇLAR

    KURULUŞ

* 01.01.1970 yılında Çelebi PEKİNCE önderliğinde küçük bir yatırımcı olarak ticari faaliyetine başlayan firmamız 1986 yılına kadar tarım ürünleri zahirecilik odun kömür ve inşaat malzemeleri alım satım üzerine Ankara, Kırıkkale, Çorum, Çankırı, Kırşehir, Yozgat, il ve ilçelerine hitaben ticari faaliyetini sürdürmüştür.

* 01.01.1986 Yılında Uğurlu L.T.D Ş.T.İ ni kurarak bu tarihten itibaren şirket statüsünde kurumsal bir çalışma geçiş yapmıştır.

-Uğurlu L.T.D Ş.T.İ kuruluşundan itibaren İç Anadolu illerinde ve ilçelerinde petrol istasyonu ve petrol dağıtımı toptan perakende pazarlama satışı yapmaktadır.

-ayrıca tarım aletleri tarım ürünleri zahirecilik bakliyat üretim ve pazarlamasının yanı sıra SIFIR ve ikinci el traktör kamyon kamyonet otobüs minibüs panelvan ve otomobil alım satım ticareti yapmıştır.

* 1994 yılına kadar bu şekilde çalışan Uğurlu L.T.D Ş.T.İ 1994 yılında ISUZU BAYİLİĞİ ve MASSEY FERGUSON BAYİLİĞİ ni alarak Ankara, Kırıkkale, Çorum, Sungurlu Bölgeleri ana Bayii olarak 2007 yılı sonuna kadar bu alanlarda ticari faaliyetini sürdürmüştür.

* 2007 yılında Uğurlu L.T.D Ş.T.İ olan ticari unvanını ÖZ UĞUR A.Ş olarak yeni bir anonim şirketi kurarak sermaye artışı ile birlikte daha profesyonel bir çalışma içerisine girmiş olan Öz Uğur A.Ş halen JOHN DEERE TRAKTÖRLERİ ANA BAYİİ olarak Ankara, Kırıkkale, Çankırı, il ve ilçeleri bölgesinde satış, servis, sigorta, yedek parça, yol yardım mobil servis şeklinde ticari faaliyetine devam etmektedir.

* ÖZ UĞUR A.Ş kendisini yenileyerek geliştirerek 2010 yılında JOHNDEERE Traktör Biçer Döver ana bayii acenteliğinin yanı sıra OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE hafif ticari araçlar olarak ISUZU, MITSUBISHI, İVECO, FİAT, MAN, FORD, HYUNDAİ, KİA, MAZDA, DOÇ, RENAULT, markalarının kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs, panelvan, ve otomobil alım satımı ve her türlü ticaretini yapmaktadır.

* 2010 ile 2011 yılları arasında ÖZ UĞUR A.Ş olarak hedefimiz iç Anadolu bölgesinde ANKARA merkezli olarak OTOMOTİV sektörü başta olmak üzere motorlu araçlar grubunda hedefini büyülterek distribütörlükler bayilikler temsilcilikler ve acentelikler şeklinde her türlü karşılıklı ticari payda sağlanabilecek şekilde ticari hukuk çerçevesinde iş birliği güç birliği fikir birliği ve kader birliği yapmak için çeşitli araştırmalar yapmaktayız.

 FAALİYET ALANI

1-Petrol istasyonu petrol dağıtımı toptan ve perakende satış ve pazarlama hizmetleri.

2-İkinci el traktör ve hafif ticari araçlar kamyon kamyonet otobüs panel ve otomobil alım satım hizmetleri

3-Sigorta aracılık danışmanlık ve yatırım hizmetleri

4-Johndeere traktör biçerdöver Ankara, Kırıkkale, Çankırı, ana bayii ve acenteliği satış servis yedek parça yol yardım   mobil servis hizmetleri.

*Şirketin ödenmiş sermayesi ile birlikte tüm yönetim ve denetim direktifleri yatırım ve işleyiş kararları şirketin yönetim kurulu başkanı tarafından belirlenmektedir.

*Şirket yönetim kurulu başkanlığında yönetenler ve çalışanlar ile birlikte yapılan toplantılar neticesinde toplantı alınan kararlar toplantı tutanağında belirtilen yapılacak iş ve işlemlerin kararları planlamaları işleyişleri ve yöntemleri iş akışı ve iş emirleri yönetim kurulu başkanı onayı ile uygulanmaktadır.

MİSYON

ÖZ UĞUR A.Ş sürekli kendini yenileyerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak hizmet verdiğimiz alanlarda dostlarımızın ve müşterilerimizin bize olan güvenine layık olmak ve toplam kalite yönetimi ile çalışarak üstlendiğimiz misyonun sorumluluğunun bilinci içerisinde hareket etmektir.

VİZYON

ÖZ UĞUR A.Ş olarak otomotiv sektöründe en iyi hizmet veren bir firma olmak ve bu alanda büyüyerek global bir Marka olmak hedefimizdir.